Metamorfozy wnętrz

Metamorfoza to nic innego, jak zmiana przeciętnych, „szarych” pomieszczeń w stylowe i przyjazne cztery kąty. Można to osiągnąć na wiele sposobów, między innymi poprzez:

  • zmianę kolorystyki wnętrza,
  • wykorzystanie ciekawych dodatków (zdjęć, grafik, tkanin i innych ozdób),
  • zastosowanie drewnianych elementów,
  • wprowadzenie klimatu vintage i łączenie nowego ze starym.

To tylko kilka możliwości. Wszystko zależy od tego, w jakim klimacie czujesz się najlepiej. Jeśli nie masz dokładnie określonych oczekiwań, wspólnie znajdziemy styl dla Ciebie.

Home Staging

Home Staging polega na przygotowaniu  mieszkań i domów do sprzedaży lub wynajmu. Celem tej usługi jest takie przygotowanie wnętrza, by nieruchomość sprzedała się szybko i w dobrej cenie, a właściciel nie poniósł przy tym dużych kosztów.

Ładne mieszkania cieszą się większym zainteresowaniem potencjalnych lokatorów – z pewnością potwierdzi to każdy agent nieruchomości. Home staging pozwala na wyeksponowanie tego, co we wnętrzu najlepsze – i to gwarantuję swoim Klientom.

Co jest dla mnie wyznacznikiem dobrze wykonanej pracy? Zaskoczenie w oczach Klientów. Radość z tego, że mieszkanie, w którym nie było widać potencjału, można było tak zmienić. Zachęcam do obejrzenia efektów przeprowadzonych przeze mnie zmian.

Home Re-fresh

E-mail: anna@homerefresh.pl

Telefon: 733 800 933